.:. Добавить сообщение .:. Вернуться на главную .:.
Добро пожаловать в гостевую книгу.

Страницы:  1  2  3  4  5  ... 42

 1. Инна

  Доброго дня, як подають документи на дитячий закордонний паспорт як що батько за кордоном

 2. Софія

  Хочу подати терміново на виготовлення другого паспорта, але оригінал першого на даний час знаходиться в посольстві. Як здати на другий паспорт без оригіналу першого .

 3. kirill

  если у меня ннету индификацыоный код можно сделать заграничный паспорт?

 4. Марина

  Я з дочкою проживаємо на території США. Отримали грін-карти. В дочки термін дії закордонного паспорту закінчується в червні. Ми плануємо приїхати в серпні, щоб зробити новий. З батьком дочки розлучені. Чи може він подати документи на виготовлення паспорту з нотаріально завіреною заявою від мене в США? Копії моїх закордонного і внутрішнього паспортів будуть наявні з моїми підписами.

 5. Юлія

  Що робити якщо відмовили у видачі закордонного паспорту, лише на підставі того що украіїнський паспорт видан у 2005 році, на окупованій зараз території? Як мені повідомили немає ніяких документів що можуть підтвердити український паспорт, тому він не діїсний.

 6. Лариса

  Здравствуйте! Срок действия загранпаспорта старого образца(красного) заканчивается 06.04 2017, примет ли посольство Швейцарии этот паспорт для выдачи визы 45/90 дней, если вылет запланирован на 09.09.2016? Или необходим новый паспорт? Спасибо.

 7. світлана

  доброго вечора. Скажіть будь-ласка чи може бабця зробити внукові закордонний паспорт якщо має довіреність від дочки тому що дочка за кордоном і батько дитини позбавлений батьківських прав

 8. Тарас

  Доброго дня!чи може моя дружина зробити дитині закордонний паспорт самостійно,так як я знаходжусь закордоно?якщо так,що для цього потрібно?

 9. Надежда Денисова

  Добрый день! Прошу подсказать,как поступить, если в новом , только что изготовленном биометрическом загранпаспорте не идентифицируются мои отпечатки пальцев? Мне не стоит забирать такой паспорт? Не предложат ли мне снова заплатить за изготовление другого паспорта? Ведь моей вины нет-ни травм,ни ожогов пальцев не было.Возможно ли исправить это положение?

 10. Олена

  Добрий день, підскажіть будьласка які документи потрібно для виготовлення закордонних паспортів для 2-ох дітей (11 років, 3роки). Дякую

 11. Страницы:  1  2  3  4  5  ... 42