Нормативні документи

Термінове оформлення закордонпаспорта

Втрата закордонпаспорта

Причини для тимчасової відмови у видачі паспорта/проїзного документа

Другий закордонний паспорт

 


Інтеграція України у Європейське співтовариство, демократизація суспільства створили можливості для громадян нашої держави подорожувати світом, отримувати роботу закордоном, обмінюватися науковим досвідом и т.п. Для подорожей завжди необхідно мати паспорт громадянина України для виїзду закордон.

Оформлення цього документу ведеться робітниками служби громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб, діяльність яких врегульована значною нормативно-правовою базою, включаючи Закони України, Укази Президента України, Постанови Кабінету Міністрів України, накази міністерств і відомств. Нижче приведені основні нормативно-правові акти, які безпосередньо стосуються вирішення конкретних питань, пов'язаних з оформленням паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Конституція України від 28 червня 1996 года

Постанова Кабінету міністрів України від 26 червня 2007 р. N 858 "Про затвердження технічного опису і зразка бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон і внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України"

Постанова Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. N 380 "Про внесення змін до Правил оформлення і видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон і проїзних документів дитини, їх тимчасового затримання і вилучення"

Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 21 грудня 2004 року № 1603 "Про затвердження Порядку проведення за заявами про оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон і проїзних документів дитини"

Підстави для тимчасової відмови у видачі паспорта/проїзного документа

Закон України від 21 січня 1994 року № 3857-xii "О порядку виїзду з України і в'їзду до України громадян України"

загранпаспорт, сделать загранпаспорт, оформление загранпаспорта, загранпаспорт срочно